Кваліфікована онлайн консультація та діагностика RAV4EV

Результати проведення діагностики

Приклад звіту про діагностику реального автомобіля.

1. Зчитуються коди несправностей.

2.Проводяться збір всіх даних, доступних діагностичній програмі і відповідні активні тести.

3. За результатами п.п. 1-2 аналізується вся отримана інформація і визначаються можливі причини несправностей, як описані в repair manual, так і виявлені при успішному ремонті інших автомобілів цієї моделі.

4. Надається звіт про можливі / ймовірні причини несправності з результатами виконаної роботи.

5. При необхідності додаткових “інструментальних” перевірок “на місці”, описується їх перелік і зміст, реалізується технічна підтримка ремонту у вигляді відправки

  • електричних принципових схем “підозрілих” систем,
  • описів методик їх перевірки, якщо такі є, для уповноважених фахівців, а так само тих, які розроблені на основі практики попередніх ремонтів,
  • описів розташування і технології зняття / установки відповідних компонентів,
  • консультації за результатами усунення аналогічних несправностей у інших таких автомобілів.

6. В обов’язковому порядку зберігається і аналізується клон блоку Gateway, який управляє і коммуницирует з усією тесловской системою. Це може бути корисним в разі необхідності відновлення його ПО.

Пристрій для дистанційної діагностики r-VIM


Опис одного із трьох доступних методів виконання віддаленої діагностики

Пристрій для дистанційної діагностики Remote Vehicle Interface Module (r-VIM) призначене для забезпечення доступу до діагностичних роз’ємів перевіряємого автомобіля за допомогою програм, які встановлені на віддаленому комп’ютері.

Для зв’язку використовується Інтернет і можливе підключення до місцевої мережі Wi-Fi або за допомогою вбудованого 4G-модема. Передбачена можливість входу в Wi-Fi мережі без пароля з використанням VDS (QSS) режиму роутера конкретної мережі.

Напруга живлення подається ззовні через роз’єм «12V» на передній панелі від адаптера AC / DC або від Power Bank через DC / DC конвертер або від прикурювача автомобіля.

Для діагностики систем стандартів OBD-II / EOBD / JOBD пристрій підключається до автомобіля тільки через діагностичний роз’єм, відомий як OBD-II роз’єм за допомогою кабелю Mongoose MFC Drewtech (Рис. 1) або Tactrix OpenPort 2.0, який під’єднюється до USB роз’єму пристрою r-VIM.

mongoose
Рис.1 Mongoose MFC Drewtech

Для діагностики та збору даних електронних систем електроавтомобілів, наприклад, Toyota RAV4EV Tesla Electric Propulsion Control System використовується RJ45 Cable (Рис. 2), який однією стороною підключається до роз’єму на задній панелі r-VIM, а іншою стороною, наприклад, до діагностичного роз’єму, який Toyota називає DLC3 No. 2 (Рис. 3).

DLC3-2
Рис.2 RJ45 Cable
DLC3 No. 2.
Рис.3 DLC3 No.2

Після підключення пристрій з’єднується з базовим сервером і, після включення запалювання автомобіля, на віддаленому комп’ютері запускаються відповідні діагностичні програми. З їх допомогою перевіряються всі параметри всіх систем і зберігаються їх лог-файли. Після збору всієї інформації вона аналізується і після цього виробляються відповідні рекомендації щодо усунення несправності. При цьому реалізується «технічна підтримка» подальшого ремонту.

В місце розташування автомобіля повний комплект пристрою відсилається службою доставки і передається тільки у тимчасове користування.

iatm

Зв'яжіться з нами!

whatsapp facebook telegram viber youtube

We use cookies to analyse our traffic. We also share information about your with our analytics partners. View more
Accept